Esita päring

Mõned nipid kodu koristamiseks

detsember 10, 2019 1:21 p.l. Published by Leave your thoughts

Et kodus valitseks kord aastaringselt, mitte vaid kaks tundi pärast koristamist, on mõistlik kasutada ratsionaalset lähenemist asjade hoidmisele. Tutvu lähemalt nõuannetega, mis aitavad säilitada korda ning paigutada kompaktselt märksa rohkem esemeid, kui võib endale ette kujutada.

Harjumus teha kord aastas täielik inventuur ja vabaneda liigsetest asjadest aitab vabastada ruumi millegi palju kasulikuma jaoks. Rõivad, mida te ei ole kandnud üle aasta, nostalgilised nipsasjakesed, vanad lelud ning asjad, mida teil on rohkem kui üks, oleks mõistlik ära visata, müüa või kinkida neile, kellel neid rohkem vaja on.

Seadke sisse reegel panna asi tagasi sinna, kust selle võtsite. Kui igal asjal on oma koht, lüheneb vajalike nõude, kosmeetika või tööriistade otsimiseks kulutatav aeg oluliselt.

Kasutage maksimaalselt vertikaalset ruumi, et suurendada panipaikade arvu. Kõrgel asuvad kapid ja riiulid mahutavad vajalikke asju, mida te ajutiselt ei kasuta.

Pisiasjade hoidmiseks kasutage spetsiaalseid sektsioonidega karpe. Nii on asju lihtsam leida ja korras hoida. Kaunid karbikesed võivad lisaks praktilisele poolele täita ka efektse sisustuselemendi rolli.